O Staromiejskim Centrum Biznesu „ Przetwornia” mieliście Państwo okazję niejednokrotnie przeczytać nie tylko na łamach naszego biuletynu TUMSKA NOVA. Także lokalne media i portale  internetowe prezentowały nasze Centrum  jako jedyne takie  miejsce w Płocku, w którym siedzibę na prowadzenie swojej działalności gospodarczej ma wielu przedsiębiorców i firm.   

Staromiejskie Centrum Biznesu „Przetwornia” zlokalizowane w samym sercu płockiej Starówki przy ul. Synagogalnej 4 lok. 2 to przestrzeń  adresowana  do osób zaczynających bądź już prowadzących działalność gospodarczą i ceniących sobie atmosferę wspólnej pracy, motywującej do kreatywnego działania.

Mimo, iż na płockim rynku funkcjonujemy  już ponad trzy i pół roku, wciąż podejmujemy działania czyniące to miejsce bardziej atrakcyjne dla obecnych i przyszłych klientów.   

W naszym  szerokim asortymencie  proponujemy  różnorodne usługi spełniające  zapotrzebowanie potencjalnych klientów. Oferujemy  dwie  sale: wykładową, w której można  przeprowadzać  prezentacje  i szkolenia  dla grupy ok. 80 osób, oraz konferencyjną  stanowiącą profesjonalne miejsce z możliwością  organizowania   biznesowych  spotkań  bądź szkoleń  dla max. 12 osób.

Dysponujemy także Strefą Spotkań czyli  mikro-salą konferencyjną na 8 miejsc siedzących,  m.in. przeznaczoną do kontaktów biznesowych.

W ofercie PRZETWORNI posiadamy także mikrobiurka  jako  wydzielone indywidualne miejsca do wyłącznej dyspozycji z nielimitowanym,  choć ograniczonym do godzin otwarcia SCB dostępem oraz coworking. To otwarta przestrzeń ułatwiająca nawiązywanie kontaktów biznesowych z możliwością wynajmu już od jednego dnia.

Dla klientów wyjątkowo ceniących sobie prywatność  doskonałym  rozwiązaniem  jest oferowana przez nas opcja Box Office. Jest to przestrzeń do wyłącznej  dyspozycji klientów z nielimitowanym całodobowym dostępem. Te mini-biura mogą być wykorzystane przez osoby pracujące w zespole lub jako pokój projektowy dla start-upu. Właśnie z tej opcji w PRZETWORNI korzysta  Robert Karasiewicz, Mówca i Trener Motywacyjny, prowadzący działalność gospodarczą INSPIRACJA.    

Jako motto swych działań wybrał dewizę amerykańskiego pisarza Bruce,a Bartona:

Wspaniałe sukcesy osiągają tylko Ci, którzy ośmielili się uwierzyć, że coś w nich samych jest potężniejsze od okoliczności”.  

W tę moc popartą wieloletnim doświadczeniem życiowym i zawodowym uwierzył podejmując się ciekawej, lecz niełatwej roli.

Wspierając mnie, decydujecie się Państwo na współpracę z trenerem posiadającym wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze motywacji i sprzedaży . Pracuję w oparciu o autorski program motywacji i kreatywnej sprzedaży. Program prosty, przejrzysty, ale mający wielką moc oddziaływania. W każdym  widzę potencjał, który wykorzystywany w odpowiedni sposób pozwoli wszelkie marzenie zamienić w cel i ten cel osiągnąć. Sam jestem przykładem na to, że zmiana jest możliwa  powiedział o sobie Robert Karasiewicz.

Nasz Klient  posiada 20 – letnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy w charakterze handlowca, koordynatora i dyrektora sprzedaży. Opracował i wdrażał program kreatywnej sprzedaży, mający na celu zwiększenie rentowności firmy. Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach z zakresu innowacyjnych technik sprzedaży, motywacji oraz wyznaczania celów. Ponadto Robert trenował przez 20 lat sport, a przede wszystkim judo oraz przeszedł szkolenie w szkółce podoficerskiej wojsk powietrzno-desantowych tzw. komandosach. Zdobyte tam doświadczenie nie tylko w zakresie sztuk walki i radzenia sobie w ekstremalnych, kryzysowych sytuacjach  wykorzystuje podczas warsztatów i szkoleń.

W ramach prowadzonych warsztatów zrealizował dotychczas treningi dotyczące dwóch modułów: Jesteś tym co o sobie myślisz oraz Kreatywna Sprzedaż. Pierwszy  moduł adresowany został do osób, które chcą zbudować mocną koncepcję siebie, być zmotywowanym i zaangażowanym w pracę i całe swoje życie przeszkadzają im własne myśli, wręcz blokują je w drodze do satysfakcjonującego życia. Drugi zaś przeprowadzany metodą warsztatową, wykorzystującą metody coachingowe i metafory, pracę grupową i indywidualną, dyskusję moderowania, prezentacje, obserwacje uczestników oraz mini-wykłady. Ta forma prowadzenia szkolenia zwiększa aktywność i zaangażowanie uczestników warsztatów.

Oferta INSPIRACJI w zakresie szkoleń, warsztatów i konferencji jest bardzo bogata i interesująca. Zapewne znakomity w tym udział mają doskonali wykładowcy m.in. Anna Przybyszewska i  Kazimierz Waluch, no i oczywiście sam Robert Karasiewicz. Koordynatorem i menagerem wszystkich działań INSPIRACJI jest Pani Beata Majstrowicz.

Zapraszamy Państwa na fanpage naszego Klienta INSPIRACJA Robert Karasiewicz. 

https://www.facebook.com/InspiracjaRobertKarasiewicz/    

Zapraszamy do NAS !!!

Przyjdź, zobacz…. mamy wolne BOX OFFICE ®