Poznaj nas

Agencja Rewitalizacji Starówki ARS Sp. z o.o. ruszyła z nowym projektem swojej działalności, która jest skierowana do klientów biznesowych i nie tylko.

Zaczynasz nowe przedsięwzięcie lub szukasz nowych rozwiązań? Skontaktuj się z nami

PRZETWORNI

Staromiejskie Centrum Biznesu Przetwornia to nowo powstała przestrzeń do wspólnej pracy w samych sercu Płocka. Dogodna lokalizacja na Starym Mieście sprawia, że dostaniesz się do nas łatwo i bez problemów. W swojej ofercie posiadamy szerokie spektrum rozwiązań zarówno dla nowych przedsiębiorców, jak i tych, którzy cenią sobie atmosferę kreatywnej pracy we wspólnej przestrzeni coworkingowiej. Dla tych, którzy potrzebują trochę prywatności, przeznaczyliśmy indywidualne mikro-biura z całodobowym dostępem do miejsca pracy. Co więcej, dzięki dużej powierzchni możemy zapewnić przestrzeń na konferencje, szkolenia oraz spotkania biznesowe.

Przetwornia to miejsce tworzone przez ludzi z pasją, dlatego zawsze możesz liczyć na fachową pomoc i pełne zaangażowanie naszego zespołu. Koniecznie odwiedź nas przy ulicy Synagogalnej 4, a wszystko Ci pokażemy, oprowadzimy i dobierzemy najlepsze rozwiązanie, indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Wirtualny Spacer

Miejsc do pracy

Sale konferencyjne

metrów kwadratowych powierzchni

Gotowi na nowy wymiar biznesu?

przetwornia

Twoja przestrzeń do pracy na Starym Rynku w Płocku

Staromiejskie Centrum Biznesu Przetwornia
Adres: ul. Synagogalna 4, 09-400 Płock
Telefon: +48 24 366 61 54
Email: biuro@przetwornia.eu

Poznaj nas